gerb 90

Електронни услуги

logo eservices

vk St. Zagora 21

Състезателките от най-малката възрастова група на Волейболен клуб „Любимец 2010” се класираха на четвърто място на Регионално първенство по волейбол за момичета. Турнирът се проведе в рамките на два дни - 12 и 13 юни в гр. Стара Загора, а нашите състезателки участваха в категория мини волейбол.

В това първенство участваха общо 8 отбора, разпределени в две групи. Отборът на Любимец попадна в една група с отборите на Казанлък, Средец и Кирково. В първите два мача Любимец победи Казанлък с 2:1 и Средец с 2:0 гейма, но след това загуби от Кирково с 2:0 гейма.

След тези резултати отборът се нареди на четвърто място в крайното класиране, но то му дава право да участва на финали, които ще се проведат на 18 и 19 юни 2021 г. в гр. Шумен.

Това е първият волейболен мач, в който участват нашите състезателки. Треньорът е убеден, че след придобиване на опит и състезателно самочувствие, малките волейболистки упорито ще вървят по стъпките на своите по големи съотборнички и ще се класират на челни места.